O nas

IZOLTECHNIKA-PRO to zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu, wykonawstwie i nadzorze robót hydroizolacyjnych oraz renowacyjnych. Oferujemy również fachowe doradztwo oraz przeglądy budowlane.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie szczególnie w realizacji robót remontowych wymagających nie tylko fachowego wykonania, ale także umiejętnego przewidywania i analizowania napotkanych problemów w trakcie prac.

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz zaangażowaniu cieszymy się ogromnym zaufaniem wśród naszych klientów. Wśród podmiotów z którymi współpracujemy są Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządcy Nieruchomości, Instytucje Publiczne i zleceniodawcy indywidualni. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do osób i służb odpowiedzialnych za sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie obiektów budowlanych.

Dlaczego warto nas wybrać?

Specjalizujemy się w zagadnieniach problemów hydroizolacyjnych od wielu lat. Dążymy do tego, aby zapewnić trwałe i optymalne rozwiązania problemów występujących na budynkach! Kompleksowo, wnikliwej analizie problemu przez projektowanie w oparciu o najnowsze technologie do uzyskania trwałego efektu po wykonaniu realizacji

Zespół IZOLTECHNIKA-PRO składa się z doświadczonych inżynierów budownictwa którzy dążą do tego, aby zapewnić trwałe i optymalne rozwiązania problemów występujących na budynkach!

Potrzebujesz pomocy specjalistów?

DZIAŁALNOŚĆ

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie hydroizolacji, które obejmuje zarówno domy prywatne jedno- lub wielorodzinne, jak również obiekty użyteczności publicznej i inne budynki. Wykonujemy specjalistyczne ekspertyzy, opinie techniczne, projekty wykonawcze oraz świadczymy profesjonalne doradztwo techniczne w tematyce hydroizolacyjnej. IZOLTECHNIKA-PRO jest również inicjatorem oraz jednym z założycieli Stowarzyszenia Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie

DOŚWIADCZENIE

IZOLTECHNIKA-PRO działa aktywnie od 2006 roku. Opracowaliśmy ponad 200 opinii technicznych i ekspertyz, nadzorowaliśmy remonty na kilkadziesięciu budowach oraz wykonaliśmy wiele specjalistycznych remontów na terenie Warszawy i okolic (wykonawstwo). Stale poszerzamy naszą wiedzę aktywnie uczestnicząc w zewnętrznych szkoleniach, które poparta są odpowiednimi certyfikatami z zakresu zastosowania hydroizolacji, izolacji wodnych i przeciwwilgociowych oraz ich konstrukcji

KADRA

IZOLTECHNIKA-PRO to zespół złożony z wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów budownictwa. W naszym zespole znajdują się wysokiej klasy specjaliści m.in. Rzeczoznawca Budowlany z ponad 20 letnim doświadczeniem w tematyce hydroizolacyjnej. Ponadto każde zlecenie traktujemy indywidualnie, podchodząc do swojej pracy rzetelnie i terminowo.

Eksperci od izolacji

Stowarzyszenie Wykonawców Hydroizolacji i Renowacji w Budownictwie
www.eksperciodizolacji.pl