Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nadzory budowlane

IZOLTECHNIKA-PRO w ramach swojej działalności wykonuje również nadzory inwestorskie oraz autorskie. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie z zakresu remontów balkonów, tarasów oraz garaży. Dzięki temu, wiemy jakie problemy najczęściej spotykają inwestorów oraz wykonawców i jesteśmy w stanie rozwiązywać je szybko i z poszanowaniem interesów Inwestora.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych zleceniodawców, którzy w trosce o poprawne wykonanie prac codziennie monitorują przebieg budowy mamy do zaoferowania, w ramach nadzoru prowadzonego przez naszych specjalistów, dziennik budowy/remontu w formie elektronicznej. Dziennik po każdej wizycie zostaje uzupełniony opisem oraz dokumentacją zdjęciową dzięki czemu, inwestor ma wgląd do postępu prac z dowolnego miejsca przy użyciu smartfona/komputera.

Przykładowe zdjęcia z nadzoru

Generalny remont balkonów
w układzie wentylowanym
ul.Gwiaździsta w Warszawie

Remont tarasu w układzie wentylowanym ul.Sarmacka
w Warszawie

Elektroniczny dziennik budowy

Elektroniczny dziennik budowy to podgląd na postęp budowy z dowolnego urządzenia. Na podstawie kilku prowadzonych budów wiemy, że jest niezwykle wygodny dla inwestorów chcących śledzić proces budowy codziennie.